Контактні телефони:

  • (044) 255 75 41 
  • (044) 253 14 01
Центр соціальних експертиз

OutcomesX разом з партнерами започаткували проект допомоги дітям України

Київ 3 жовтня 2022. OutcomesX оголосив про створення першого Ярмарку соціальних результатів в інтересах дітей України.  Для того, щоб дати провідну роль у відповіді на гуманітарну кризу у власній країні саме українським організаціям, OutcomesX, в партнерстві з Impact Genome Registry, запрошує до співпраці некомерційні організація та соціальні підприємства, які надають критичні послуги дітям, які найбільше постраждали від війни. Impact Genome Registry – це провідний світовий реєстр, в якому зареєстровано понад 2 мільйона соціальних проектів. Використання цього реєстру дозволить українським некомерційним організаціям публікувати інформацію про результати своїх попередніх проектів та потреби у фінансуванні, виходячи з цього покупці соціальних результатів, які присутні на платформі, будуть обирати для себе партнерів.

“Незважаючи на надзвичайно велику гуманітарну допомогу українцям, яку надає світова спільнота перед обличчям війни, переважна більшість зібраних  благодійних коштів витрачається за межами України. Саме тому ми раді стати частиною рішення, яке дозволить українському громадянському суспільству ефективніше реагувати на надзвичайно складні потреби дітей, які залишаються в країні,” сказала Філліс Курляндер Костанза (Phyllis Kurlander Costanza), President of OutcomesX.

Ярмарок соціальних результатів створено таким чином, що фінансування отримують некомерційні організації, які демонструють конкретні соціальні результати, а не ті, які є кращими фандрейзерами. Таким чином  ця інноваційна модель фінансування соціальних програм ліквідує потребу у складних процедурах, що супроводжують процес отримання гранту, великих витрат на фандрейзинг та обтяжливій і надмірній звітності. А це в свою чергу дає змогу навіть невеликим некомерційним організаціям впроваджувати найефективніші соціальні інтервенції, відповідно до контексту їх програми, та досягати кращих результатів.  

Фонд UBS Optimus очолив ці зусилля, ставши першим покупцем соціальних результатів, виділивши для цієї мети щонайменше 2 мільйони доларів.“ Фонд UBS Optimus із задоволенням бере участь у першій угоді на Ярмарку соціальних результатів для придбання результатів, спрямованих на покращення психічного здоров’я та результатів навчання для українських дітей,” заявила Майя Зісвайлер (Maya Ziswiler), виконавчий директор Фонду UBS Optimus.

Будь-яка українська некомерційна організація або соціальне підприємство, що наразі працює на території України (окрім тимчасово окупованих територій) може взяти участь у першій угоді Ярмарку соціальних результатів, завантаживши свій звіт про результати на: www.outcomesx.com. Для того, щоб взяти участь в угоді, соціальні програми зацікавлених організацій повинні мати історію досягнення результатів в одному або обох наступних напрямах:

  • Покращення Психічного стану дітей
  • Підвищення академічної успішності

Після реєстрації звітів, OutcomesX та UBS ознайомляться з ними та визначать ті програми, що найкраще підходять під цілі гранту та отримають фінансування.

Більше інформації можна отримати на www.outcomesx.com

Контактна особа в Україні – Дмитро Коник – dmytrokonyk@gmail.com