Контактні телефони:

  • (044) 255 75 41 
  • (044) 253 14 01
Центр соціальних експертиз

В рамках реалізації опитування «Толерантність населення України стосовно ЛГБТ» 26 січня 2022 року менеджер проекту Олеся Трофименко провела  навчальний тренінг для регіональних координаторів та інтерв’юерів

В рамках реалізації опитування «Толерантність населення України стосовно ЛГБТ» 26 січня 2022 року менеджер проекту Олеся Трофименко провела  навчальний тренінг для регіональних координаторів та інтерв’юерів.

Учасники тренінгу:  команди з усіх областей України (за винятком окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також АР Крим) та м. Києва.  

Метою тренінгу було ознайомлення регіональних координаторів та інтерв’юерів з коректною термінологією, методологією дослідження, географією та вибіркою дослідження.

Команди пройшли навчання щодо реалізації маршрутів, проведення відбору респондентів за статево-віковим розподілом, заповнення анкети та відповідних форм.  По завершенню тренінгу учасники мали змогу задати всі запитання, які виникли під час навчання та отримати розгорнуту відповідь на них.