Контактні телефони:

  • (044) 255 75 41 
  • (044) 253 14 01
Центр соціальних експертиз

02-03 серпня Менеджер проекту Олеся Трофименко взяла участь у тренінгу для медичних працівників в рамках реалізації «Біоповедінкового дослідження серед ЧСЧ 2021»

02-03 серпня Менеджер проекту Олеся Трофименко взяла участь у тренінгу для медичних працівників в рамках реалізації «Біоповедінкового дослідження серед ЧСЧ 2021», який відбувся в м. Києві в конференц залі готелю Либідь.

Метою тренінгу було ознайомити та навчити медичних працівників загальній методології та алгоритмам дослідження. На тренінгу відпрацьовували загальний алгоритм взаємодії членів регіональної команди та учасників дослідження з числа ЧСЧ, відпрацьовували алгоритм реалізації біологічного компоненту  дослідження, розбиралися з особливостями підготовки, зберігання, транспортування та особливостями взяття капілярної крові з пальця, здобули практичні навички роботи із швидкими тестами на ВІЛ, антитіла до вірусного гепатиту С та сифілісу, здобули навички роботи із програмним забезпеченням, ознайомилися із документацією проекту, здобули практичні навички внесення, отриманої під час тестування інформації, у планшети.      

Учасники: медичні працівники із 16 міст України, які задіяні у польовому етапі дослідження, представники Центру контролю та профілактики захворювань США (CDC), Координатори національного рівня від Інституту соціології  Національної академії наук «Центр соціальних експертиз ім. Ю.Саєнка», представники замовника ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Дана зустріч проходила за технічної підтримки Проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та pозбудови потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)», що впроваджується Державною установою «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» за фінансування Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC), в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR).