Контактні телефони:

  • (044) 255 75 41 
  • (044) 253 14 01
Центр соціальних експертиз

19-20 липня 2021 року співробітники ДП «Центру соціальних експертиз ім. Саєнка» взяли участь у тренінгу для регіональних координаторів в рамках реалізації проекту «Біоповедінкове дослідження серед ЧСЧ 2021»

19-20 липня 2021 року співробітники ДП «Центру соціальних експертиз ім. Саєнка» взяли участь у тренінгу для регіональних координаторів в рамках реалізації проекту «Біоповедінкове дослідження серед ЧСЧ 2021», який відбувся в м. Києві в конференц залі готелю Либідь.

Метою тренінгу було ознайомити регіональних координаторів із загальною методологією та алгоритмом дослідження, в якому вони прийняли участь на рівні регіонів. На тренінгу відпрацьовували загальний алгоритм взаємодії членів регіональної команди та учасників дослідження з числа ЧСЧ, здобули навички роботи із програмним забезпеченням, відпрацювали алгоритм збору даних за допомогою планшетів.

Учасники: регіональні координатори польового етапу з 16 міст, які були обрані для реалізації дослідження; Координатори національного рівня від ДП Інституту соціології НАН «Центр соціальних експертиз ім. Ю.Саєнка»; Представники замовника ДУ «Центру громадського здоров’я МОЗ України».

Дана зустріч проходила за технічної підтримки Проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та pозбудови потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)», що впроваджується Державною установою «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» за фінансування Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC), в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR).