Контактні телефони:

  • (044) 255 75 41 
  • (044) 253 14 01
Центр соціальних експертиз

НДО, органи державної влади та ЗМІ: моделі адвокації та комунікації прав дітей

Виконано Центром соціальних експертиз ІС НАНУ на замовленняUNICEF

Термін реалізації проекту: квітень – грудень 2006 року.

Мета проекту: Навчання представників НДО плануванню, проведенню та моніторингу комунікаційних кампаній.

Заплановані заходи:

–          Розробка та проведення 5 тренінг-семінарів, на яких представники НДО отримають навички щодо планування, імплементації та моніторингу комунікаційних кампаній, а також щодо ефективних шляхів комунікації з державною владою та ЗМІ.

–          Розробка Комунікаційних Стратегій для 5 проектів, що реалізуються українськими НДО у співпраці з ЮНІСЕФ.

–          Он-лайн консультування на сайті www.pr-center.org.ua нададуть НДО можливість доступу до оперативних та якісних консультацій зі спеціалістами з комунікаційних питань. Це також надасть змогу розповсюдження найкращих практик та обміну досвідом між організаціями-партнерами.

Реалізовані заходи:

–          77 координаторів проектів та спеціалістів по зв’язкам з громадськістю НДО партнерів ЮНІСЕФ отримали навички та знання щодо планування, імплементації та моніторингу комунікаційних кампаній, а також щодо ефективних шляхів комунікації з державною владою та ЗМІ.

–          Проекти та діяльність, наступних українських НДО пройшли комунікаційний аудит. Це дало змогу корегувати комунікаційні компоненти реалізації їх проектів:

“Забезпечення розвитку дітей раннього віку у сільській місцевості України шляхом навчання батьків ”, Івано-Франківська область;

Львівська ГО „Центр єднання європейської молоді „За спільне майбутнє”, здійснених впродовж 2003-2006 років: „Соціальний маркетинг на підтримку підвищення споживання йодованої солі населенням України”; „Львівська область – територія вільна від йододефіциту”; „Розробка і впровадження моделі біологічного моніторингу йодного статусу”.

БФ «Дорога додому» (м. Одеса);

Всеукраїнська Організація ЛЖВ;

Благодійна організація “Надія і житло для дітей”