Контактні телефони:

  • (044) 255 75 41 
  • (044) 253 14 01
Центр соціальних експертиз

«Оцінка чисельності групи трансгендерів в Україні»

Дослідження реалізує ДП «Центр соціальних експертиз ім. Ю.Саєнка» на замовлення ДУ «Центр громадського здоров’я» МОЗ України.

Менеджер проекту: Трофименко О.В.

Строки реалізації: 09.2018 – 06.2019

Мета дослідження: провести оцінку на національному та регіональному рівнях чисельності групи трансгендерів в Україні.

Завдання дослідження:

  • Застосувати показники біоповедінкового дослідження серед трансгендерів в Україні, для визначення коефіцієнтів, що дозволять розрахувати оціночний розмір групи трансгендерів в Україні.
  • Організувати збір статистичної та іншої релевантної інформації, що буде використано для розрахунку чисельності групи трансгендерів у регіонах та на національному рівні.
  • Здійснити розрахунок оціночної чисельності групи трансгендерів на регіональному та національному рівнях.
  • Узгодити розраховані оцінки з регіональними радами з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та з Міжвідомчою робочою групою з питань моніторингу й оцінки ефективності виконання програмних заходів з протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та інших соціально-небезпечних захворювань.

Методи дослідження: статистичні, якісні.

Планується проведення кабінетного дослідження для збору даних та їх вторинного аналізу (з використанням, у тому числі, методу аналізу соціальних мереж), а також проведення глибинних інтерв’ю з експертами та ключовими інформантами (представниками НУО, що працюють з групою трансгендерів).

Географія дослідження: 25 обласних центрів (за виключенням Луганська, Донецька та АР Крим)