Контактні телефони:

  • (044) 255 75 41 
  • (044) 253 14 01
Центр соціальних експертиз

Забезпечення більшої ефективності програм профілактики ВІЛ/СНІД серед споживачів інєкційних наркотиків (СІН)

Цей проект виконано Центром соціальних експертиз ІС НАНУна замовлення Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він був продовженням проекту “Спільний огляд робіт з СІН в Україні для забезпечення більшої ефективності програм профілактики ВІЛ/СНІД”, що виконувався в 2004 р.

Час проведення: лютий – червень 2005р.

Мета проекту:
проведення серії пошукових та погоджувальних семінарів з метою вироблення звернення до політиків, урядовців, осіб, причетних до прийняття відповідальних рішень “ВІЛ/СНІД та ін’єкційне вживання наркотиків: пропозиції щодо забезпечення більшої ефективностіпрофілактичних програм”.

У рамках проекту планується провести:

  • дві презентації результатів Огляду роботи з СІН в Україні (розробленого в 2004 р.), включаючи: тематичну групу ООН, агентства, міністерства й відомства, депутатський корпус, НГО (березень – квітень);
  • два триденних семінари (при участі експертів ООН, відповідальних працівників міністерств і відомств, депутатів, НГО) з метою обговорення й узгодження ПЛАНУ ДІЙ для забезпечення більшої ефективності програм профілактики ВІЛ/СНІДу серед СІН (квітень – травень);
  • презентацію “Огляду роботи з СІН в Україні” (розробленого в 2004 р.), Керівництво для українських політиків “Основні підходи до формування сучасної наркотичної політики” і ПЛАНУ ДІЙ (травень).

За результатами проекту видано брошуру:
“ВІЛ/СНІД та ін’єкційне вживання наркотиків: пропозиції щодо забезпечення більшої ефективності профілактичних програм Послання до політиків, урядовців, осіб, причетних до прийняття відповідальних рішень”. – К, 2006. – 36 стор.