Контактні телефони:

  • (044) 255 75 41 
  • (044) 253 14 01
Центр соціальних експертиз

МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТІВ ГУЛЬБАРШИН ЧЕПУРКО ВИСТУПИЛА З РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ «ПОДОЛАННЯ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВИКЛИКІВ У НАДАННІ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ В ГРОМАДАХ, ЯКІ ВИНИКЛИ ЧЕРЕЗ COVID-19»

Менеджер проектів Гульбаршин Чепурко виступила з результатами дослідження «Подолання органами місцевого самоврядування викликів у наданні освітніх послуг в громадах, які виникли через covid-19» в рамках інтернет форуму «Доступ до освіти в Територіальних Громадах за часів обмежень через Covid-19. Складнощі та передові практики», який відбувся 14 травня 2021 року.

Огляд форуму: Форум «Доступ до освіти в Територіальних Громадах за часів обмежень через Covid-19. Складнощі та передові практики» організований Програмою U-LEAD з Європою з метою забезпечити передачу досвіду громад, описаних у результатах дослідження та успішних практик, через онлайн-обмін між керівниками муніципалітетів, спеціалістами органів управління освітою та експертами, що працюють у галузі освіти та місцевого розвитку.

Доповідач: Гульбаршин Чепурко, Центр соціальних експертиз імені Юрія Саєнка, Інститут соціології НАН України

Назва доповіді: «Доступ до освіти під час обмежень Covid19. Презентація результатів соціологічного дослідження, передових практик та рекомендацій».

Дослідження щодо подолання органами місцевого самоврядування викликів у наданні освітніх послуг в громадах, які виникли через СOVID-19 було проведено у грудні 2020 – травні 2021 року.

Основною метою дослідження було вивчення процесу організації освіти в умовах пандемії COVID-19 у сільських та селищних ТГ, виявлення складнощів та успішних практик відповіді на виклики, що постали перед органами управління освітою в ТГ.

Замовник: ULEAD- Разом з Європою

Проєкт завершився презентацією результатів дослідження на форумі.

Після презентації результатів дослідження відбулася панельна дискусія, де фахівці та експерти поділилися своїм досвідом та рекомендаціями щодо покращення доступу до освіти в громадах.